EKİBİMİZ

UZMAN DANIŞMANLARINIZ Londra Belgravia ve İstanbul Zorlu Center olmak üzere iki ofisimizde yerleşik, deneyimli ve proaktif ekibimiz, gayrimenkul yatırımlarınızın her aşamasında sizlere mükemmel hizmeti sunabilmek üzere aralıksız çalışıyor.

TAKIMLA TANIŞIN

EMRE BİLGİN Kurucu Ortak ve Direktör
Emre, hem ticari hem de konut alanlarında Londra gayrimenkul piyasasında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. 2008 yılında PSS London'ı kurmadan önce çeşitli emlak şirketlerinde çalışmıştır. İşletme Fakültesi mezunu olan Emre, ayrıca Finans üzerine yüksek lisansa sahiptir. Emre, kişiye özel yaklaşımın başarının anahtarı olduğuna inanmaktadır.
DENİZ CANLISOY Gayrimenkul Danışmanı
Deniz, 2015 yılında PSS London ekibine katılmadan önce finans sektöründe yatırım danışmanı, satış,pazarlama ve iş geliştirme bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Varlık yönetimi konusunda 20 yıllık deneyime sahip olan Deniz, tecrübesini geliştirmeye gayrimenkul sektörü ile devam etmektedir. PSS London ekibinde; satış, mülk yönetimi, kiralama, Londra ve İstanbul ofislerinin operasyon yönetiminden sorumludur. Deniz, Matematik Mühendisliği mezunudur.
ŞEYMA KUMUK Gayrimenkul Danışmanı
Şeyma, İstanbul emlak piyasasında 20 yılı aşkın deneyime sahip gayrimenkul danışmanıdır. Özellikle lüks segmentte gayrimenkul projelerinin pazarlama, satış ve satış sonrası organizasyonlarında yönetici olarak rol almıştır. 2019’da PSS London’ın İstanbul ekibine gayrimenkul danışmanı olarak katılan Şeyma, Peyzaj Mimarlığı mezunudur.