KONUT

KONUT SATIŞI İster klasik bir İngiliz evi ya da topraktan bir proje yatırımı arıyor olun, uzman ekibimiz sizin için ideal gayrimenkulü bulmanızda yardımcı olabilir.
Londra'daki inşaatçı firmalar ve emlak acenteleri ile oluşturduğumuz güçlü ilişkiler ve geniş iletişim ağı sayesinde, yatırımcılarımız için en yüksek potansiyele sahip gayrimenkulleri bulabiliyoruz.
LIFESTYLE YATIRIMLAR Londra’da nerede yaşayacağınıza karar vermek oldukça zor olabilir ancak Londra gayrimenkul piyasasındaki bilgi ve uzmanlığımız sayesinde,  daha önce birçok yatırımcımıza yardımcı olduğumuz gibi, sizin de hayallerinizdeki ideal evi bulmanıza yardımcı olabiliriz.
YATIRIM PLANLAMASI Ekibimiz, İngiltere’nin en büyük inşaatçı firmalarıyla yakından çalışmaktadır. Bu sayede henüz piyasaya çıkmamış projeler dahil olmak üzere birçok inşaat projesi hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Topraktan proje yatırımları ile yatırımcılar hem finansman icin gerekli olan süreyi uzatabilirken, aynı zamanda daha iyi getirili anlaşmalar yapma fırsatına da sahip olurlar. PSS London olarak amacımız müşterilerimize anapara getirisi yüksek fırsatlar sunmak ve bu süreçte, başından sonuna kadar yatırımcılarımıza yardımcı olmaktır.

TAMAMLANMIŞ FIRSAT ÖRNEKLERİ

ONE BLACKFRIARS ONE BLACKFRIARS
One Blackfriars tartışmasız Londra'nın en ikonik konut yapılarından biridir. Ödüllü Simpson Haugh Architects tarafından inşa edilen 170 metre yüksekliğindeki kule, Londra South Bank'taki kültürel yaşamdan faydalanmak için özenle konumlandırılmıştır. İlk piyasaya satışa çıktığında, PSS London olarak, bu özel yapıyı uluslararası yatırımcılara tanıtmak için özel bir etkinlik düzendik ve Thames Nehri, City of London'in kesintisiz manzarasına sahip olan birçok dairenin satılmasına aracılık ettik.
CHEVALIER HOUSE CHEVALIER HOUSE
Chevalier House, Brompton Road üzerinde, Knightsbridge ve Sloane Square’e oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Harrods ve Harvey Nichols gibi birçok alışveriş merkezini kapsayan rota üzerinde yer alan Chevalier House, şehrin merkezinde olmak isteyenler için ideal yaşam alanı. PSS London olarak, bu benzersiz proje bünyesinde bulunan birçok dairenin satısında yer aldık.
THE KNIGHTSBRIDGE APARTMENTS THE KNIGHTSBRIDGE APARTMENTS
The Knightsbridge,Apartments Hyde Park ve Harrods'dan sadece birkaç dakika uzaklıkta konumlandırılmış, oldukça özel dairelerin yer aldığı bir projedir. Tartışmasız, Londra'nın merkezinde yapılabilecek en lüks yatırımlardan biri olan bu projede daire sakinleri, vale hizmeti, 24 saat concierge, spor salonu, spa ve yüzme havuzu gibi birçok olanaktan yararlanmaktadır. PSS London, bu özel proje kapsamındaki birçok lüks dairenin satışına aracılık etmiştir.
ABELL & CLELAND ABELL & CLELAND
Abell & Cleland, Westminster'in kalbinde, Millbank üzerinde, Thames Nehri ve Tate Britain'den birkaç dakika uzaklıkta yer alan prestijli ve lüks bir projedir. Merkezi konumu ve özenle yapılmış daireleri sayesinde Abell & Cleland'da, PSS London birden çok ünite satmıştır. Sakinleri 24 saat concierge, yüzme havuzu, spa, fitness merkezi ve özel düzenlenmiş bahçeler gibi site sakinlerine özel olanaklardan yararlanabilir.
ONE TOWER BRIDGE ONE TOWER BRIDGE
PSS London, One Tower Bridge projesinin ilk aşamalarından itibaren inşaatçı firma, Berkeley Homes ile yakın bir ilişki içerisinde bulunarak, proje kapsamında birçok dairenin satışını koordine etti. One Tower Bridge, ikonik Tower Köprüsü ve Thames Nehri'nin kesintisiz manzarasının yanı sıra mükemmel ulaşım bağlantıları sunmaktadır. The Bridge Theatre ve The Ivy Restaurant gibi sektörün önde gelen isimlerinin de açılmasıyla One Tower Bridge, Londra'nın en çok tercih edilen yerlerinden birisi haline gelmiştir.
190 STRAND 190 STRAND
Londra’nın tiyatro, alışveriş ve kültürel aktivite merkezinde bulunan 190 Strand projesi kapsamında, PSS London olarak birçok özel dairenin satışını gerçekleştirdik. Bu ikonik projenin gelişimini yakından takip ederek projeyi Türk yatırımcılarla buluşturan özel etkinlikler düzenledik. Bu sayede proje kapsamındaki en avantajlı üniteleri erken aşamada yatırımcılarımıza sunma şansımız oldu.
GOODMAN’S FIELDS GOODMAN’S FIELDS
Goodman’s Fields, ulaşım bağlantıları ve City of London’daki konumu ile Londra'da yatırım yapmak için en tercih edilen projelerden biri olmaya devam ediyor. Berkeley Homes, projenin bulunduğu bölgeyi Doğu Londra'daki en keyifli yerlerden birine dönüştürürken; yeni açılan kafeler, restoranlar ve sinema sayesinde Goodman’s Fields, City profesyonelleri için cazip bir adres haline geldi. PSS London, bu projenin çeşitli fazlarında birçok dairenin satışını gerçekleştirdi.
VISTA VISTA
Battersea Park'a bakan ve sakin konumuyla fark yaratan Vista projesi, sakinlerine benzersiz bir Londra yaşam tarzı sunmaktadır. PSS London, Sloane Square'e yakın, lüks yatırım arayışındaki birçok müşterisine, bu projedeki dairelerin satışına aracılık etti.
CHILTERN PLACE CHILTERN PLACE
Chiltern Place, Marylebone’da 55 daireden oluşan butik ve oldukça özel bir proje. Marylebone High Street ve Chiltern Street'ten birkaç dakika uzaklıkta yer alan bu projede, PSS London olarak, birçok dairenin satışında aktif rol oynadık.