DİĞER HİZMETLERİMİZ

servisler

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ekibimiz, kendi alanlarında uzman olan ve müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda en kapsamlı ve kaliteli servisi verebilecek profesyonellerle işbirliği içindedir. 
KİRALAMA İdealinizdeki kiralık mülkü bulmak zor ve zaman alıcı olabilir. Kiralama ekibimiz, müşterilerimizin hayallerindeki daireyi kolayca bulmalarına yardımcı oluyor. Kiracının kriterlerine en uyumlu mülkü bulmayı amaçlayan ekibimiz, tüm emlak veritabanlarında yaptığı aramalar sonucu bulunan uygun daireleri müşterilerimize sunup, seçilen daireler için görüşmeleri ayarlıyor, müşterilerimiz adına pazarlık yapıp, onlara kira sözleşmesi kapsamında hak ve yükümlülüklerini açıklayarak tüm süreçte destek oluyor.
MÜLKİYET YÖNETİMİ PSS London olarak hem ev sahiplerine, hem de kiracılara özel bir emlak yönetimi hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin birçoğu yurtdışında yaşadıkları için Londra’daki gayrimenkullerinin yönetimi konusunda zorluk yaşarken, yeni bir ülkeye taşınan kiracılar ise taşınmanın gerektirdiği detaylarla ilgilenmek zorunda kalıyorlar. Faturalarınızın yönetiminden, evinizdeki aksaklıkların çözümüne kadar birçok hizmeti kapsayan mülk yönetimi hizmetimiz ile müşterilerimizin üzerinden tüm yükü almayı hedefliyoruz.
MORTGAGE DANIŞMANLIĞI Özellikle yabancı yatırımcılara finansman sağlama konusunda uzmanlığı olan birçok deneyimli mortgage brokeri ile işbirliğindeyiz.
EĞİTİM DANIŞMANLIĞI İngiltere’deki yaz okulu programları hakkında tavsiye almaktan, üniversiteye başlayacak olan öğrencilerimiz için üniversite yerleştirmesine kadar, kapsamlı bir servis sağlayan saygın eğitim uzmanlarımız ile müşterilerimizin çeşitli eğitim ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz.
YASAL DANIŞMANLIK Gayrimenkul hukuku konusunda uzmanlaşmış, deneyimli avukatlarla birlikte çalışan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaç ve yatırım taleplerine en uygun yasal danışmanlığı sağlayacak avukatlara ulaşmalarına aracı oluyor ve her aşamada eş zamanlı takip ediyor.
VİZE VE GÖÇMENLİK DANIŞMALIĞI İster İngiltere'ye yerleşmek, isterse de belirli bir vize almak olsun, müşterilerimizi ihtiyaçlarına göre sektörlerindeki en nitelikli göçmenlik uzmanları ile bir araya getiriyoruz.